zyczenia22

w Bialskim Cechu

Zarząd Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Białej Podlaskiej

Dyrekcja Cechu i Szkół Rzemieślniczych

pragną serdecznie zaprosić członków Cechu na spotkanie, które odbędzie się

w Domu Rzemiosła przy ul. Moniuszki 20 w Białej Podlaskiej

21 marca 2022 o godzinie 17.00.

Msza Święta w intencji bialskich rzemieślników będzie odprawiona

w niedzielę 20 marca 2022 r. o godz.12.00

w kościele NNMP przy ul. Brzeskiej 33A.

Dzień Nauczyciela i Mistrza Szkolącego w bialskim Cechu

DSC 6292
29 października w Domu Rzemiosła odbyła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela i Mistrza Szkolącego.

Na uroczystość zaproszeni zostali dyrekcja i nauczyciele pracujący w Szkołach Rzemieślniczych, mistrzowie uczący praktycznej nauki zawodu zrzeszeni w bialskim Cechu, pracownicy Cechu i Szkół, nauczyciele emerytowani oraz emerytowani rzemieślnicy.

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW CECHU RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW

BOŻE CIAŁO

received 1720256324823641Po przerwie spowodowanej obostrzeniami, znów mogliśmy się zgromadzić i świętować uroczyście procesję z okazji Bożego Ciała. Tradycyjnie Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców udekorował jeden z ołtarzy znajdujących się na Placu Wolności.

W świątecznej procesji brała udział delegacja bialskiego Cechu ze sztandarem cechowym. Serdecznie dziękujemy Zarządowi i wszystkim pracownikom Cechu i Szkół Rzemieślniczych, którzy czynnie zaangażowali się w przygotowania ołtarza oraz brali udział w procesji.