Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2023r. obchodziliśmy 250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczął pan Mirosław Sawczuk Starszy Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców , witając wszystkich zgromadzonych. Następnie zabrali głos nasi goście: pan Maciej Buczyński zastępca prezydenta Miasta Biała Podlaska, Pani Małgorzata Kiec Dyrektor Delegatury w Białej Podlaskiej Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz pan Stanisław Romanowski naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Z ich ust padło wiele pięknych i motywujących życzeń kierowanych do nauczycieli oraz mistrzów szkolących. Kolejno miało miejsce tradycyjne ślubowanie klas pierwszych.
Święto potocznie zwane Dniem Nauczyciela nasi uczniowie uczcili na najwyższym poziomie, organizując rewelacyjną część artystyczną. Spisali się jak zwykle bezbłędnie! Również nasze polonistki przygotowały niespodziankę, zaskakując wszystkich zgromadzonych i zaśpiewały piosenkę w duecie.
Uroczystość zakończył pan Maciej Czech Dyrektor Cechu oraz Szkół Rzemieślniczych.

Życzymy WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO naszym nauczycielom i mistrzom szkolącym!
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia.

Więcej zdjęć z tego wydarzenia dostępnych na naszym profilu facebook

GALERIA: