ŚWIĘTO ŚWIĘTEGO JÓZEFA – PATRONA RZEMIEŚLIKÓW

13 marca delegacja bialskiego Cechu z Zarządem Cechu, Dyrekcją Cechu i Szkół Rzemieślniczych na czele, uczestniczyła w obchodach święta Świętego Józefa patrona rzemieślników.

Uroczysty orszak władz Izby oraz pocztów sztandarowych zrzeszonych instytucji przemaszerował do Archikatedry lubelskiej, gdzie odprawiona została uroczysta Msza Św., celebrowana przez Jego Ekscelencję Arcybiskupa Stanisława Budzika, Metropolitę Lubelskiego. Nabożeństwo sprawowane było w intencji rzemiosła i wszystkich osób z nim związanych.

Po uroczystej Mszy Św. gości przybyłych na uroczystość zaproszono na poczęstunek do siedziby Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Była to okazja do spędzenia czasu ze wspaniałymi ludźmi, dla których przyszłość rzemiosła stanowi cel ich codziennych działań i troski.

Wszystkim, którzy towarzyszyli nam podczas niedzielnego wyjazdu serdecznie dziękujemy.