MAŁA METAMORFOZA

W dniu 7 marca 2023 roku w internacie Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Białej Podlaskiej odbył się konkurs fryzjerski pod hasłem ,,Kobieca fryzura z warkoczem”. Swoje umiejętności fryzjerskie zaprezentowały również nasze uczennice: Daria Kijok oraz Wiktoria Markowska. Oprócz naszych uczennic do konkursu przystąpiły również uczennice z innych szkół branżowych.

Zasady konkursu były proste. Drużyna, czyli fryzjerka i jej modelka miały za zadanie w ciągu godziny wyczarować fryzurę, której motywem przewodnim był warkocz. Ważny był również makijaż i strój. Wszystko musiało ze sobą współgrać i ładnie się komponować. Ocenie podlegała kreatywność, zaangażowanie, umiejętności uczestników konkursu. Na koniec każda z drużyn zaprezentowała swoje wykonanie i umiejętności. Nasze dziewczęta otrzymały wyróżnienia. Nikt nie wyszedł z pustymi rękoma, każdy uczestnik otrzymał nagrodę.

https://eckiw-roskosz.ohp.pl/i-edycja-konkursu-umiejetnosci-fryzjerskich-mala-metamorfoza-pod-haslem-kobieca-fryzura-z-warkoczem/