Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa kształci czeladników i przyszłych mistrzów w zawodzach

  1. Blacharz samochodowy
  2. Cukiernik
  3. Elektromechanik
  4. Elektromechanik pojazdów samochodowych
  5. Elektryk
  6. Fryzjer
  7. Krawiec
  8. Kucharz
  9. Mechanik maszyn i urządzeń drogowych
  10. Mechanik pojazdów samochodowych
  11. Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
  12. Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
  13. Monter-elektronik
  14. Murarz- tynkarz
  15. Ogrodnik
  16. Piekarz
  17. sprzedawca
  18. Stolarz
  19. Ślusarz
  20. Wędliniarz

 Blacharz samochodowy

1) Janusz Kozak – Zakład Usługowy Blacharstwo Pojazdowe – Biała Podlaska
2) Krzysztof Kamiński - Blacharstwo – Lakiernictwo – Łomazy
3) Bartłomiej Pawlak – Auto Naprawa – Piszczac
4) Grzegorz Pawlak - Auto Naprawa – Piszczac
5) Feliks Syrytczyk – Mechanika pojazdowa, blacharstwo i lakiernictwo - Rossosz
6) Wojciech Tarasiuk - zakład Mechaniki Pojazdowej Blacharstwo – Lakiernictwo- Sławacinek
7) Kazimierz Mikołajuk - Mechanika i blacharstwo pojazdowe- Biała Podlaska

Cukiernik

1) Iwona Sosidko – Cukiernia „Kryształka” – Biała Podlaska
2) Zbysław Chomiuk – Przedsiębiorstwo „TRIOMIX”- Biała Podlaska

Elektromechanik

1) Jerzy Wójcik - "Domel" Naprawa Sprzętu AGD - Biała Podlaska

Elektromechanik pojazdów samochodowych

1) Mirosław Sawczuk - Zakład Usługowy Elektromechaniki Pojazdowej – Biała Podlaska

Elektryk

1) Lech Cech - Zakład Instalacji Elektrycznych – Biała Podlaska
2) Stefan Wygas – Usługi Wielobranżowe – Biała Podlaska

Fryzjer

1) Marzena Bondaruk – Salon fryzjerski „Metamorfoza” – Biała Podlaska
2) Bożena Brygoła – Zakład fryzjerski damsko-męski – Biała Podlaska
3) Eugenia Grabarczyk – Zakład Fryzjerski – Biała Podlaska
4) Joński Mirosław – Zakład Fryzjerski Damsko – Męski „Majka” – Biała Podlaska
5) Dorota Krzymowska – Zakład Fryzjerski „Dorota” – Biała Podlaska
6) Elżbieta Zieniewicz – Zakład Fryzjerski – Biała Podlaska
7) Danuta Żuk - Zakład Fryzjerski– Biała Podlaska
8) Magdalena Cap – Zakład Fryzjerski – Międzyrzec Podlaski

Kucharz

1) Zbysław Chomiuk – Przedsiębiorstwo „TRIOMIX” – Biała Podlaska
2) Jadwiga Turuta - Przedsiębiorstwo PHU „Partner” – Biała Podlaska
3) Feliks Syrytczyk - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe – Biała Podlaska

Mechanik pojazdów samochodowych

  1. 1) Bielecki Jarosław - Zakład mechaniki pojazdowej – Łomazy
    2) Bartosz Chorąży - PH CONKRET – Biała Podlaska
    3) Józef I Marian Cydejko – Mechanika Pojazdowa – Biała Podlaska
    4) Kazimierz Cydejko - Auto Service – Biała Podlaska
    5) Paweł Ignatiuk - Diagnostyka Komputerowa i Usługi Wulkanizacyjne – Biała Podlaska
    6) Janusz Kozak - Zakład Usługowy Blacharstwo Pojazdowe - Biała Podlaska
    7) Krzysztof Kamiński - Usługi Blacharsko-Lakiernicze - Łomazy
    8) Tadeusz Lipiński - Mechanika Samochodowa – Biała Podlaska
    9) Sylwester Miedziński - Naprawa pojazdów samochodowych – Biała Podlaska
    10) Stanisław Olędzki - Przedsiębiorstwo „MARKO” – Biała Podlaska
    11) Tadeusz Ossowski - Zakład Mechaniki Pojazdowej - Biała Podlaska
    12) Bogdan Raczyński - Firma AUTO-SERWIS – Łomazy
    13) Mirosław Sawczuk - Zakład Usługowy Elektromechaniki Pojazdowej – Biała Podlaska
    14) Mirosław Sobieski - Zakład usługowy, naprawczy mechaniki i blacharstwa – Biała Podlaska
    15) Feliks Syrytczyk – Mechanika pojazdowa, blacharstwo i lakiernictwo - Rossosz
    16) Mirosław Szandecki – Zakład mechaniki pojazdowej „MIREX” – Biała Podlaska
    17) Wojciech Tarasiuk - zakład Mechaniki Pojazdowej Blacharstwo – Lakiernictwo- Sławacinek
    18) Stanisław Uściński – Mechanika Pojazdowa – Biała Podlaska
    19) Antoni Wereszko - "Wera" Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
  2. 20) Wiesław Ossowski - Zakład Mechaniki Pojazdowej - Biała Podlaska

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

1) Zbigniew Bijata – PHU „Monter” – Biała Podlaska
2) Zbigniew Leszcz - Usługi instalacji sanitarnych i C.O. – Biała Podlaska
3) Zenon Śledź - Zakład Instalatorstwa Sanitarnego – Biała Podlaska

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

1) Stanisław Lewczuk – Przedsiębiorstwo wielobranżowe „BIALBUD” – Biała Podlaska
2) Stanisław Romaniuk – Firma Budowlana – Biała Podlaska

Murarz- tynkarz

1) Stanisław Lewczuk – Przedsiębiorstwo wielobranżowe „BIALBUD” – Biała Podlaska
2) Stanisław Romaniuk – Firma Budowlana – Biała Podlaska

Piekarz

1) Jan Hołownia – Biała Podlaska
2) Mariusz Joński - PPHU Emar – Tuczna
3) Cezary Niewiadomski PPHU Niewiadomski – Biała Podlaska
4) Tur Anna i Kazimierz - Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe – Biała Podlaska
5) Bogusław Zaciura – Piekarnia – Biała Podlaska

Stolarz

1) Andrzej Bancarzewski - Zakład Stolarski Ab Rosso – Rossosz
2) Kazimierz Borowik - PPHU Drew Bor – Szachy
3) Andrzej Kadłubowski - Opta Meble Sp Z O. O – Sławacinek Stary
4) Tadeusz Kozakiewicz - Usługowy Zakład Stolarski – Biała Podlaska
5) Krzysztof Parchomiuk – Zakład Stolarski – Biała Podlaska
6) Rafał Romanowicz - P.U.H. OMEGA – Biała Podlaska
7) Zdzisław Serhej - Zakład Stolarsko Budowlany- Łomazy

Ślusarz

1) Władysław Zaciura – Zakład Ślusarski – Biała Podlaska
2) Eugeniusz Filipiuk Usługowo Produkcyjny Zakład Ślusarski – Biała Podlaska
3) Leszek Zozula - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bial-Met - Biała Podlaska