Terminy egzaminów czeladniczych

Kucharz (część praktyczna i teoretyczna) - 22 sierpnia br. godz. 10.00 w Cechu Rzemiosł ul. Moniuszki 20 w Białej Podl.

Piekarz, cukiernik (część praktyczna i teoretyczna) - 22 sierpnia br. godz. 10.00

Piekarz - część praktyczna w Piekarni „WENTA” ul. Łukaszyńska 32 w Białej Podl., część teoretyczna w Cechu Rzemiosł ul. Moniuszki 20 w Białej Podl.

Cukiernik – część praktyczna i teoretyczna w Cechu Rzemiosł ul. Moniuszki 20 w Białej Podl.

Fryzjer (część praktyczna i teoretyczna)- 24 sierpnia br. godz. 10.00 w Cechu Rzemiosł ul. Moniuszki 20 w Białej Podl.

Stolarz (część teoretyczna) - 24 sierpnia br. godz. 10.00 w Cechu Rzemiosł ul. Moniuszki 20 w Białej Podl.

Monter sieci, instalacji i urz. sanit,  murarz - tynkarz, monter zabudowy i robót wyk. w budownictwie, elektryk (część teoretyczna) - 25 sierpnia br. godz. 10.00 w Cechu Rzemiosł ul. Moniuszki 20 w Białej Podl.

Mechanik pojazdów samochodowych, blacharz samochodowy (część teoretyczna) 26 sierpnia br. godz. 10.00 w Cechu Rzemiosł ul. Moniuszki 20 w Białej Podl.