SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z OKAZJI ŚWIĘTA PATRONALNEGO

W Domu Rzemiosła bialskiego Cechu 15 marca odbyło się spotkanie integracyjne z okazji święta Świętego Józefa, na które zaproszono wszystkich członków zrzeszonych w Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Białej Podlaskiej.

Przybyłych gości powitał Starszy Cechu Mirosław Sawczuk oraz Dyrektor Cechu Anna Rudowska – Śledź.
Była to wspaniała okazja, żeby zapoczątkować nową tradycję takich spotkań. Szczególnie, gdy w dzisiejszych czasach ciągłego pośpiechu ludzie coraz rzadziej mają okazję, żeby na chwilę się zatrzymać i zwyczajnie się spotkać i porozmawiać.
Podczas wtorkowego spotkania była również okazja do wypromowania wśród naszych rzemieślników Szkół Rzemieślniczych, które ciągle się rozwijają próbując sprostać wymaganiom dzisiejszej młodzieży oraz wciąż zmieniającym się potrzebom na współczesnym rynku pracy. Przygotowaną prezentację szkół przedstawiła Dyrektor Szkoły Iwona Kulhawczuk oraz Zastępca Dyrektora Maciej Czech.
Całą uroczystość uświetnił występ przygotowany przez młodzież ze Szkół Rzemieślniczych, która pod okiem Pani Anety Zajączkowskiej i Pana Łukasza Kozioł wykonała pokaz tańca i gimnastyki.
Serdecznie dziękujemy Pani Annie Tur i Pani Jadwidze Turuta za zasponsorowanie poczęstunku na wtorkowe spotkanie.