CECH RZEMIEŚLNIKÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW

W BIAŁEJ PODLASKIEJ

serdecznie zaprasza

Dyrektorów Szkół i Placówek Oświatowych,

nauczycieli, pedagogów szkolnych, doradców zawodowych

na konferencję

Kształcenie zawodowe w systemie dualnym –

Inwestycją w rozwój gospodarczy”,

która odbędzie się 16 listopada 2018r. w godz. 9.00 – 13.00

przy ul. Warszawskiej 14 w Białej Podlaskiej w auli nr 8

Celem konferencji jest przybliżenie istoty kształcenia dualnego jako formy nauki zawodu, kształcenia skierowanego również dla młodzieży ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Idea tworzenia branżowych szkół zawodowych I stopnia to nowe spojrzenie Ministra Edukacji Narodowej na przygotowanie zawodowe uczniów do przyszłej pracy i ścisłego związku z miejscem odbywania zajęć praktycznych u pracodawcy.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszę o zarejestrowanie się w nieprzekraczalnym terminie do 13 listopada 2018r., poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem:
tel./fax 83 342-38-12.

Dyrektor Szkół Rzemieślniczych                                                        Dyrektor Cechu

Maciej Czech                                                                   Anna Rudowska - Śledź

PROGRAM KONFERENCJI