Dni Miasta Białej Podlaskiej

Od 1 do 3 czerwca odbywały się Dni Białej Podlaskiej. W roku jubileuszowym, 100-lecia reaktywowania bialskiego Cechu, realizowany jest plan promocji rzemiosła i oświaty rzemieślniczej. Częścią tego planu jest uczestnictwo nie tylko w uroczystościach typowo rzemieślniczych ale również miejskich.

Swoje stanowisko w Parku Radziwiłłów podczas ostatniego dnia świętowania prezentował Cech i Szkoły Rzemieślnicze.

Podczas obchodów Dni Miasta w Białej Podlaskiej gościła figura Św. Michała Archanioła z Gargano.

Również 3 czerwca podczas uroczystości kończących pobyt Figury Św. Michała Archanioła w procesji pożegnalnej uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców. Starszyzna Cechowa w trakcie procesji niosła, a następnie eskortowała figurę.