DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej przypadający na 14 października świętowaliśmy w Szkołach Rzemieślniczych 12 października 2017r. W naszej szkole tradycją jest, że tego dnia świętujemy Dzień Nauczyciela i Dzień Mistrza Szkolącego.

DSC 8534

Uroczystość uświetnił występ młodzieży z Gimnazjum Rzemieślniczego, Branżowej Szkoły Zawodowej I Stopnia i Technikum Rzemieślniczego. W „Specjalnym wydaniu wiadomości szkolnych” młodzież słowem, piosenką, tańcem przedstawiła humorystyczne często sytuacje z życia szkoły. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli, mistrzów i pracowników obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Odzwierciedleniem życzeń i podziękowań były symboliczne różyczki od uczniów dla wszystkich nauczycieli.

Na zakończenie głos zabrał p.o. Dyrektor Maciej Czech, który mówił o trudnej, ale pięknej pracy nauczyciela. Podziękował wszystkim za zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w dalszej pracy.