100 lat Cechu – lekcja historii dla uczniów Szkół Rzemieślniczych

Z okazji 100 – lecia Cechu uczniowie z Branżowej Szkoły Rzemieślniczej I Stopnia i Technikum Rzemieślniczego z oddziałami integracyjnymi odwiedzili Dom Rzemiosła aby poznać historię rzemiosła.

W trakcie spotkania zostały wręczone nagrody za udział młodzieży w konkursie „Bialskie Rzemiosło”, corocznie organizowanym dla uczniów Szkół Rzemieślniczych. W tym roku miał on szczególną rangę z uwagi na okrągłą rocznicę istnienia Cechu na terenie Białej Podlaskiej.

Pan Dyrektor Maciej Czech skierował podziękowania dla uczniów, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w organizację Jubileuszu 100 –lecia Cechu.